PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Świąteczny konkursTuż przed świętami został ogłoszony konkurs na najpiękniejsze świąteczne drzwi. Uczniowie mieli za zadanie świątecznie ozdobić drzwi do gabinetu, którym opiekuje się wychowawca klasy.

W konkursie wzięły udział wszystkie klasy gimnazjum i liceum. Dzięki zaangażowaniu uczniów w szkole zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera.

Wyboru najpiękniejszych drzwi dokonali nauczyciele. Najbardziej spodobał im się sposób ozdobienia drzwi do gabinetu nr 34. Gratulacje dla zwycięskiej 2a.

Świąteczny konkurs (obejrzyj)Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie.

Stypendium Prezesa Rady MinistrówW dniu 7 grudnia 2018 r., w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wśród nagrodzonych osób znalazła się Dominika Blicharz, uczennica naszej szkoły, która otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019 za wysokie wyniki w nauce w ubiegłym roku szkolnym. Dominice serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową
Moi Drodzy

Do szkolnego konkursu na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową przystąpiły tylko 3 drużyny: kl.3a Gim.3, kl.3b Gim3, kl.2b LO3.
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się drogą głosowania przez nauczycieli. Oto wyniki konkursu:
1 miejsce : kl.3b Gim.3,
2 miejsce : kl.3b Gim3,
3 miejsce: kl.2b LO3.

Bardzo dziękuję powyższym drużynom za udział.
Wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT!!!🎄🎄🎄

Pozdrawiam.
Anna Czarnecka

Pokaz Szalonego ProfesoraMoi Drodzy

Dzięki uprzejmości szczecińskich gości z Miasta Nauki, w naszej szkole odbył się „Pokaz Szalonego Profesora”. Tego dnia obcowaliśmy m.in. z ciekłym azotem i jego bardzo niską temperaturą oraz z wodorem. Było wystrzałowo, lodowato i ogniście...jednym słowem : CIEKAWIE.
Zapraszam do oglądnięcia fotorelacji.

Pozdrawiam.
Anna Czarnecka

Pokaz Szalonego Profesora (obejrzyj)

Mikołajki 2018


Tradycyjnie w okresie świąt Bożego Narodzenia obchodzimy dzień Świętego Mikołaja. Na dzień 6 grudnia czekają wszyscy. Zarówno starsze, jak i młodsze dzieci mają nadzieję, że przyjdzie do nich św. Mikołaj.
W naszej szkole POJAWIŁ SIĘ (CZYŻBYŚMY WSZYSCY BYLI GRZECZNI ?!). Co prawda każdego zapytał o to, czy był w tym roku grzeczny, ale bez względu na to czy usłyszane „tak” było wiarygodne czy też nie, wszyscy dostali słodki upominek.
Mikołajki 2018 (obejrzyj)


Konkurs z okazji odzyskania niepodległości.


Z okazji 100letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości nauczyciele języków obcych zorganizowali konkurs pt." A NIECHAJ NARODOWIE WŻDY POSTRONNI ZNAJĄ, IŻ POLACY SWOJE ŚWIĘTO MAJĄ! ". Zadaniem uczniów było wykonanie materiału wizualno-tekstowego informującego obcokrajowców o setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i zachęcającego do odwiedzenia naszego kraju. Dziękujemy każdemu, kto wziął udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom: Wojtkowi, Ani i Gabrieli.

Obchody rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Polacy, od 1795 roku przez cały okres zaborów, próbowali „wybić się na niepodległość ”. Po 123 latach niewoli ,w 1918 roku powstała Polska niepodległa. Dzisiaj , sto lat po tamtych wydarzeniach, żyjemy w wolnym państwie, ale wciąż musimy pamiętać o tych wszystkich, którzy poświęcili swoje życie, aby tak mogło się stać. Dlatego bierzemy udział w różnych inicjatywach związanych z rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

Wiktoria Kalarus - uczennica klasy III B otrzymała wyróżnienie w konkursie „Samorządowa Niepodległa””, który był organizowany przez Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp. oraz Biuro Poseł Katarzyny Osos we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego. Wydarzenie odbyło się w ramach samorządowych obchodów rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości . Aby wziąć udział , należało napisać piosenkę, pieśń patriotyczną lub wiersz. Wiktoria napisała i zaprezentowała piękną piosenkę „Drogi do Niepodległości”.
5.11.18r. odebrała nagrodę podczas Sejmiku Młodzieżowego w Zielonej Górze, a także wykonała swoją piosenkę „na żywo”. Wykonanie Wiktorii wywołało ogromne wzruszenie wśród słuchaczy i zostało nagrodzone burzą oklasków.

Gratulacje dla Wiktorii i oczywiście
życzenia dalszych sukcesów na scenie!!!


Martyna Cyrko - uczennica klasy I A również otrzymała wyróżnienie w konkursie „Wielcy Polacy i ich wkład w światowe dziedzictwo humanizmu. Postaci wielkich Polaków-patronów 2018 roku. Patriotyzm wczoraj i dziś”. Konkurs organizowany był przez Ośrodek Debaty Międzynarodowej. Martyna napisała piękną pracę poświęconą Irenie Sendlerowej., za którą odebrała nagrodę14.11.18 r. podczas konferencji naukowej” Polonia Mater Nostra Est” w Bibliotece Wojewódzkiej .
Gratulacje!

Sebastian Nowak –uczeń klasy I A zdobył tytuł finalisty w Wojewódzkim Tematycznym Konkursie Historycznym” Wielcy Polacy-Twórcy Niepodległości”. Sebastian przeszedł przez trzy etapy :szkolny, rejonowy (trzeci wynik w województwie) i etap wojewódzki (niestety zabrakło mu tylko czterech punktów do tytułu laureata). Uczeń wykazał się naprawdę ogromną wiedzą.

Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczestnikom konkursów ,a także dziękuję za zaangażowanie.
Dorota Szymankiewicz

Wygenerowano w sekund: 0.02
842,734 Unikalnych wizyt