PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021.Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice,

w związku z prognozami pogody na jutro nie będzie możliwe przeprowadzenie uroczystości zakończenia roku szkolnego na zewnątrz. W związku z powyższym przebieg wydarzenia przedstawia się następująco:

godz. 9.00 zakończenie dla klas I-III SP - krótka uroczystość w sali gimnastycznej następnie przejście do klas i rozdanie świadectw.

godz. 9.30 zakończenie dla klas IV-VI SP - krótka uroczystość w sali gimnastycznej następnie przejście do klas i rozdanie świadectw.

godz. 10.00 zakończenie dla klas I LO - krótka uroczystość w sali gimnastycznej następnie przejście do klas i rozdanie świadectw.

godz. 10.30. zakończenie dla klas II LO - krótka uroczystość w sali gimnastycznej następnie przejście do klas i rozdanie
świadectw.

Ze względów epidemicznych w zakończeniu roku w szkole uczestniczą wyłącznie uczniowie i wychowawcy klas. W czasie spotkań w sali gimnastycznej obowiązuje noszenie maseczek.Wygramy i pójdziemy wszyscy razem na spacer„Wygramy i pójdziemy wszyscy razem na spacer” w zeszłym roku słowa te brzmiały nieprawdopodobnie, ale dawały nadzieję. Dzisiaj udało się! 16 czerwca 2021 roku klasa 2a wybrała się na Gorzowskie Murawy. Nic więcej nie piszemy, zdjęcia pokazują nasza radość.


Wygramy i pójdziemy wszyscy razem na spacer.(obejrzyj)


Festiwal Nauki z AWFW piątek 18 czerwca br. uczniowie klasy 1c_pp udali się wraz z nauczycielami wychowania fizycznego na warsztaty pt. "Budowanie i odżywianie mięśni szkieletowych- tajna broń w sporcie" organizowanych w ramach IV edycji Gorzowskiego Festiwalu Nauki z AWF. Uczniowie podczas wykładów dowiedzieli się co jeść i jak ćwiczyć, aby mięśnie tzw. core były sprzymierzeńcem młodego sportowca. W drugiej części warsztatów w laboratorium uczniowie mogli dokonać pomiaru własnego czasu reakcji organizmu.


Festiwal Nauki z AWF(obejrzyj)

Dzień Sportu.W dniu 04.06.2021r. W Naszej szkole odbył się Dzień Sportu.Uczniowie klas licealnych wraz z wychowawcami rozegrali międzynarodowy turniej zbijaka oraz unihokeja. Czas pomiędzy rozgrywkami umilały Nam kalambury oraz zabawy integracyjne. Głównym celem projektu było zachęcenie uczniów do aktywności ruchowej ,integrowanie się klas, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły, nauka prosportowego zachowania sekcji kibiców oraz przede wszystkim dobra zabawa :)


Dzień Sportu 2021r.(obejrzyj)

Gra miejska III LO, klasy C.


Podczas środowej Gry miejskiej wykonaliśmy wcześniej przygotowane przez kolegów i koleżanki ze starszych klas zadania. Chodziliśmy za starszakami robiąc sobie zdjęcia z mijanymi pomnikami. Strzałki doprowadziły nas do Parku Siemiradzkiego, w którym udaliśmy się na Kozacką Górę. Po zakończeniu zabawy wróciliśmy do szkoły.


Gra miejska, klasy C.(obejrzyj)


Gra miejska III LO, klasy B.2 czerwca uczniowie wszystkich klas wzięli udział w Grze miejskiej. Dziś przedstawiamy relację z wykonywania zadań klas B, ścieżka dendrologiczna.Gra miejska, klasy B.(obejrzyj)


Czas na odnowienie relacji...Czas na odnowienie relacji.. klasowych, szkolnych.. tym razem klasa 2b liceum wraz z wychowawcą wzięła udział w warsztatach z panią Pedagog.. warsztaty odbyły się na zielonych terenach wokół naszej szkoły.. okazało się, że zadania które przygotowała dla klasy oraz wychowawcy, Pani Pedagog wcale nie były takie łatwe..np rozpoznać po głosie uczniów swojej klasy.
Było dużo ważnych rozmów o czasie izolacji, emocjach, uczuciach o powrocie do szkoły i związanych z nim obawach. Poza tym świetnie się bawiliśmy grając w kalambury.
Ale najważniejsze, że nareszcie byliśmy razem !!!


Czas na odnowienie relacji...(obejrzyj)

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,274,673 Unikalnych wizyt