PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Realizujemy Projekt Partnerski

Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wlkp.

Materiał informacyjny - przeczytaj

Plakat - zobacz

Prezentacja Projektu - zobacz

Regulamin Projektu - przeczytaj
Poznań Laboratorium Wyobraźni 16.03.2017r.(obejrzyj)

Szczecin Eureka 15.03.2017r.(obejrzyj)

Wycieczka w ramach projektu.


Minionego czwartku (16 marca br.) grupy przyrodnicze z gimnazjum i liceum miały okazję na chwilę oderwać się od szkoły i wybrać się do Laboratorium Wyobraźni PPNT w Poznaniu. Tam uczestnicy rzucili bliżej okiem na świat przedmiotów ścisłych. Poznali drugie, chemiczne oblicze rzeczy codziennego użytku, odkryli fizyczny sekret zegara czy huśtawki oraz zmierzyli się z matematycznymi zagadkami. Uczniowie nie ukrywali zadowolenia i chętnie brali udział w doświadczeniach. Z uśmiechami na twarzach wsiedli do autokaru i wrócili do Gorzowa, zabierając ze sobą nie tylko nowy zasób wiedzy, ale również pozytywne wrażenia oraz satysfakcję z miło spędzonego czasu.

Wycieczka edukacyjna została dofinansowana ze środków Unijnych w ramach projektu: “Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa”.

Julia Kłosek


Poznań Laboratorium Wyobraźni 16.03.2017r.(obejrzyj)

Szczecin Eureka 15.03.2017r.(obejrzyj)


PUSZMUN 2017Przy Warszawskiej dzieje się coś niebywałego - tak o nas piszą!


Nasze działania filmowe doceniają dziennikarze-przeczytaj!

TRÓJKA FILM PROJEKTTRÓJKA FILM PROJEKT to warsztaty filmowe towarzyszące projektowi Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wlkp., prowadzone w Pracowni Filmoteki Szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3. Uczestnikami są uczniowie gimnazjum i liceum, którzy biorą udział w zajęciach teoretycznych z wiedzy o filmie oraz praktycznych, związanych z realizacją i montażem krótkich etiud filmowych (fabuły, dokumentu lub animacji). Każdy uczeń ma szansę stać się aktorem, scenarzystą, reżyserem, operatorem czy scenografem.
Młodzi filmowcy organizują również wieczór filmowy w Pracowni Filmoteki Szkolnej, podczas którego odbywa się projekcja wybranego przez uczniów filmu oraz panel dyskusyjny. Ponadto projektują plakat filmowy, korzystając z ciekawych narzędzi oraz aplikacji internetowych oraz przygotowują prezentację multimedialną o środkach filmowych zastosowanych w danym obrazie. Aby nawiązać do problemu, który pokazuje film zapraszają gościa specjalnego – eksperta z wybranej dziedziny, który prowadzi dyskusję z młodymi widzami po seansie.
Doskonałą okazją do poszerzenia horyzontów młodych filmowców Trójki są spotkania z „Wędrującymi Filmoznawcami Filmoteki Szkolnej”, którzy przyjeżdżają do naszej szkoły i prowadzą warsztaty w ramach programu Filmoteka Szkolna we współpracy z Filmoteką Narodową przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Podczas spotkań młodzież aktywnie angażuje się w twórcze działanie poznając tajniki sztuki filmowej. Zajęcia projektowe rozwijają postawy twórcze, pasje filmowe i fotograficzne. Pobudzają kreatywność, wrażliwość oraz wyobraźnię.
W wyjątkowych spotkaniach z filmoznawcami uczestniczą również zaproszeni uczniowie ze szkół ponadpodstawowych oraz nauczyciele z sieci pasjonatów edukacji filmowej w Gorzowie Wlkp.

Liderka Filmoteki Szkolnej, Małgorzata Miszczak
Informacja na lokalnej stronie Gorzowa i na gorzow.com

Do Pracowni Filmoteki Szkolnej zawita kolejny filmoznawca!

ZAPISY-kliknijSzlachetna Paczka w naszej szkole.


Serdecznie dziękujemy za włączenie się akcję Szlachetna Paczka w naszej szkole. Ta akcja pokazała nam ilu rodziców i uczniów jest wrażliwych na potrzeby innych. Uzbieraliśmy sporo zabawek, klocki edukacyjne, pluszaki, książeczki, bajki, słodycze, chemie gospodarczą, trwałą żywność, kosmetyki, ubrania. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy radość rodzinie a szczególnie dzieciom. Wyrażamy także wdzięczność uczennicy z klasy 2Lo oraz Jej mamie za przepiękne stroiki.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy Państwu złożyć serdeczne życzenia wewnętrznego spokoju,
wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego roku.
katechetka R.Haściło
nauczycielka j.angielskiego R.Smilgin-Roszczyk
Wygenerowano w sekund: 0.03
628,205 Unikalnych wizyt