Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
PATRON SZKOŁY
MISJA SZKOŁY
MODEL ABSOLWENTA
20 LAT III LO (1989-2009)
REKRUTACJA 2023/24
Kalendarz roku szkolnego
MATURA
PODRĘCZNIKI
PEDAGOG SZKOLNY
BIBLIOTEKA
GODZINY DZWONKÓW
Podstawowe dokumenty
MATEMATYKA
ARCHIWUM NEWSÓW
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Konsultacje dla rodziców
Rada Rodziców
SZAFERADA 2024
Pielęgniarka
ZFŚS
Polityka prywatności
Deklaracja dostępności
PATRON SZKOŁY
MISJA SZKOŁY
MODEL ABSOLWENTA
20 LAT III LO (1989-2009)
REKRUTACJA 2023/24
Kalendarz roku szkolnego
MATURA
PODRĘCZNIKI
PEDAGOG SZKOLNY
BIBLIOTEKA
GODZINY DZWONKÓW
Podstawowe dokumenty
MATEMATYKA
ARCHIWUM NEWSÓW
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Konsultacje dla rodziców
Rada Rodziców
SZAFERADA 2024
Pielęgniarka
ZFŚS
Polityka prywatności
Deklaracja dostępności
Download
Kto szybciej, dalej, wyżej?
W czwartek 19 maja 2011 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych gorzowskich szkół ponadgimnazjalnych.
III LO reprezentowali uczniowie pierwszych i drugich klas.
Nasi lekkoatleci zdobyli sześć medali (dwa złote, jeden srebrny i trzy brązowe). Dwa złota były dorobkiem Karola Truszyńskiego. Pozostałe krążki wywalczyły: Maria Nawrocka - srebro, Karolina Grudel - brąz i Agata Stecyk - podwójny brąz.
Najlepsze wyniki uzyskali:
DZIEWCZĘTA
Maria Nawrocka - II miejsce w trójskoku, z wynikiem 9,1 m
Agata Stecyk - III miejsce w biegu na 100 metrów, z wynikiem 14,46 s oraz III miejsce w biegu na 200 metrów, z wynikiem 29,83 s
Karolina Grudel - III miejsce w biegu na 800 metrów, z wynikiem 2,47 min
Do finałów dostały się także: Ewelina Kowal - skok w dal, Aleksandra Socha i Natalia Łuc - rzut dyskiem, Magdalena Opłatek - bieg na 400 metrów.
CHŁOPCY
Karol Truszyński - I miejsce w skoku w dal, z wynikiem 6,16 m oraz I miejsce w trójskoku, z wynikiem 12,63 m
W finałach wystąpił także Cezary Wilczyński - bieg na 100 m i skok w dal.
(AK)
III LO reprezentowali uczniowie pierwszych i drugich klas.
Nasi lekkoatleci zdobyli sześć medali (dwa złote, jeden srebrny i trzy brązowe). Dwa złota były dorobkiem Karola Truszyńskiego. Pozostałe krążki wywalczyły: Maria Nawrocka - srebro, Karolina Grudel - brąz i Agata Stecyk - podwójny brąz.
Najlepsze wyniki uzyskali:
DZIEWCZĘTA
Maria Nawrocka - II miejsce w trójskoku, z wynikiem 9,1 m
Agata Stecyk - III miejsce w biegu na 100 metrów, z wynikiem 14,46 s oraz III miejsce w biegu na 200 metrów, z wynikiem 29,83 s
Karolina Grudel - III miejsce w biegu na 800 metrów, z wynikiem 2,47 min
Do finałów dostały się także: Ewelina Kowal - skok w dal, Aleksandra Socha i Natalia Łuc - rzut dyskiem, Magdalena Opłatek - bieg na 400 metrów.
CHŁOPCY
Karol Truszyński - I miejsce w skoku w dal, z wynikiem 6,16 m oraz I miejsce w trójskoku, z wynikiem 12,63 m
W finałach wystąpił także Cezary Wilczyński - bieg na 100 m i skok w dal.
(AK)